У пасажирському поїзді 5 м’яких вагонів і 12 купейних. У м’якому вагоні 22 місць, а в купейному –

на 8 місць більше, ніж у м’якому. Скільки всього місць у цьому поїзді? Пж надо быстро

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Артемий.
5*22=110 - м‘яких місць у вагоні
22+8=30 - місць в купейному
12*30=360 - купейних місць у вагоні
360+110=470 - всього місць в поїзді