Школярі посадили 24 саджанці каштанів у 4 ряди порівну та 36 саджанців кленів у 6 рядів порівну.На

скільки в одному ряду більше кленів,ніж каштанів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.
1) 24:4= 6(каш) у одному ряду
2) 36:6=6 (клен) у одному ряду
Отвечает Вахитов Родион.

Ответ:

1)24:4=6(с)-посадили каштанiв в ряд

2)36:6=6(с)-посадили кленiв в ряд

3)6-6=0(с)

Вiдпоiдь: на 0 кленiв бiльше, нiж каштанiв