У магазин привезли яблука та груші,причому було 7/9т яблук,а груш.-на 3/9т менше,ніж яблук. Скільки

яблук і груш привезли до магазину? Помогите пожалуйста <3​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Макс.

Ответ:

11/9=1 ціла 2/9

Пошаговое объяснение:

1) 7/19-3/19=4/9 (т) - привезли груш.

2) 7/19+4/19=11/9=1 ціла 2/9 (т) - привезли всього

Надіюсь правильно