З одного пункту в протилежних напрямках одночасно виїхали мотоцикліст велосипедист. Яка відстань

буде між ними через 4 год. якщо швидкість мотоциклiста 42 км/год, а швидкість велосипедиста 2 дорівнює швидкості мотоцикліста?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Аня.

Ответ:

Знайдемо відстань, яку проїхав мотоцикліст:

S=U/t

S=42/4=10,5км (це відстань яку проїхав мотоцикліст за 4 год)

Так як швидкості мотоц. і велосип. однакові, і вони поїхали в протилежні сторони, то відстань між ними буде в 2 рази більша за відстань, пройдену мотоциклістом, тобто:

10,5•2=21км