Гусінь піднялася по стовбуру дерева на 2 м, що становить 1 4 висоти дерева. Яка висота дерева?

становить

Ответы на вопрос

Отвечает Лисиченко Макс.

Ответ:

1/4=2/1

4*2=8 м

відповідь: дерево 8м