Пішохід пройшов 8км.за три години.За першу год.він пройшов 2 7/10км.а за другу на 9/10 більше, ніж

за першу.Яку відсутність пройшов за третю годину.

Ответы на вопрос

Отвечает Айткалиев Дастан.

Ответ:

1 ⁷/₁₀

Пошаговое объяснение:

8 - (2 ⁷/₁₀ + (2 ⁷/₁₀ + ⁹/₁₀) = 8 -( 2 ⁷/₁₀ + 3 ⁶/₁₀) = 8 - 6 ³/₁₀ = 1 ⁷/₁₀