Срочно) У книзі 108 сторінок,з них 2/9 займають ілюстрації. Скільки сторінок займають

ілюстрації?А)36;Б)18;В)32;Г)24.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

г) 24

Пошаговое объяснение:

108:9*2=12*2=24