Виразити в градусну міру величину кута 3π/5. Виберіть одну відповідь: 108º 108º 54º 54º 216º 216º

75º

Ответы на вопрос

Отвечает Шарофатова Габриэлла.

Ответ:   перший варіант відповіді правильний : 108° .

Пошаговое объяснение:

   3π/5 = (3 * 180° )/5 = 3* 36° = 108° .