Знайдіть довжину дуги кола радіуса 6 см яка відповідає центральному куту 120 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Артём.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

спробуємо так: довжина всього кола  буде π*D  =π*12   , 1/2 кола відповідає куту в 180°   маємо π*D/2⇒180°    а скільки буде для кута 120°, знайдемо так:  π*D/2-180

                                       X-120°       X=120*π*D/2/120⇒60*π*12/180⇒π*12/6⇒2π