Із ділянки у формі квадрата зі стороною 100 м викопали цукровий буряк. Із кожного квадратного метра

збирали по 5 кг буряку. Скільки тонн цукро- вого буряку зібрали з усієї ділянки? • Як називають площу квадрата зі стороною 100 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.

Ответ:

окей

Пошаговое объяснение:

1)100*100=1000(м²)

2) 1000:5=200(м²/кг)

Відповідь: 200 кг буряка зібрали с цієї ділянки.

  • гектар
Отвечает Борщёва Маргарита.

ахахаххахха я сначала неправильно решил))