Площа двох ділянок 365 а, причому площа однієї ділянки у 4 рази більша за площу другої. Знайдіть

площу кожної ділянки. СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.
Слава Украине!ппморирп
Отвечает Жданова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пл.1=х

Пл.2=4х
Сумма=365

х+4х=365
5х=365
х=365\5
х=73

Пл.1=73
Пл.2=4*73=292