Площа саду прямокутної форми 2 га, а його ширина 400м. Яка довжина саду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Ответ:

50м

Пошаговое объяснение:

дано:

S=2га=20000м^2

b=400м

Решение:

S=a*b

20000=a*400

a=20000:400

a=50м

Отвечает Хорошилов Данил.

Відповідь:5м

Покрокове пояснення:2г=2000м

2000÷400=5