Помогите пожалуйста, тест 5 минут нужно что бы было полное решение дам 20 баллов В першому

контейнері було в 7 разів більше боксів, ніж у другому. Коли з першого контейнера взяли 38 боксів, а з другого - 14, то в другому залишилося на 78 боксів менше, ніж у першому. Скільки боксів було в кожному контейнері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Иван.

Ответ: 1040

Пошаговое объяснение:78+14=92

92+38=130 - 2 котнтейнер

130*7=910 -1 контейнер

910+130=1040
Возможно ошибся