Помогите решить задание очень срочно!☺ Зайдіть значення виразу: -3,6×(x-9):(-0,12),якщо x=1

6класс,Ділення та множення раціональних чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

-240

Пошаговое объяснение:

Подставляем х

-3.6*(1-9):(-0.12) = -3.6* (-8):(-0.12) = 28.8 :(-0.12) = - 240