Спростити вираз - (2x-1,8) +3 (4x-0,6)і знайти його значення, якщо x =- 1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Коткин Ярослав.

Ответ:

1)10х;

2)-12

Пошаговое объяснение:

-(2x-1,8) +3 (4x-0,6), если х=-1,2

1. Упростим выражение.

 -(2x-1,8) +3 (4x-0,6)=-2х+1,8+12х-1,8=10х;

2. Если х=-1,2, то 10х=10*(-1,2)=-12