З двох пунктів А і В відстань між якими 360 км одночасно назустріч один одному виїхало два автобуси

і зустрілися через 3 години. Яка швидкість першого автобуса, якщо швидкість другого – 65 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Вероника.

Ответ:

55 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) Скорость сближения двух автобусов:

360 : 3 = 120 км/ч

2) Скорость первого автобуса:

120 - 65 = 55 км/ч

Ответ: 55 км/ч

Отвечает Игнатьева Ольга.

Ответ:

55 км/ч

Пошаговое объяснение:

360-3*65=360-195=165 (км) - проехал первый автобус;

165:3=55 (км/ч) - скорость первого автобуса.