∆ABC—прямоугольник c=25м a=7м b=?


Ответы на вопрос

Отвечает Абикенова Ерке.

Ответ:

24м

Пошаговое объяснение:

теолрема Піфагора сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузі:

б це Х( квадрат позначу як добуток числа , бо не проставляється квадрат)

аа+bb=cc

7*7+xx =25*25

49+xx=625

xx=625-49

xx=576

x= квадратний корінь з 576

Х =24 м