У двох квочок вилупилося 40 курчат. Скільки курчат вилупилося в кожної квочки, якщо в другої їх

було на 4 більше, ніж у першої? Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість курчат, які вилупилися в першої квочки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Алина.

у первой х, во второй х+4 цыплят ,

х+х+4=40

2х=36

х=18

18 цыплят вылупилось у первой квочки, а во второй 1

8+4=22/цыпленка/

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

18 и 22

Пошаговое объяснение:

1 курица = х цыплят

2 курица = х + 4

Всего = 40 цыплят

х + (х + 4) = 40

х + х + 4 = 40

2х + 4 = 40

2х = 40 - 4

2х = 36

х = 36 : 2

х = 18

1 курица = (х) = 18 цыплят

2 курица = (х + 4) = 18 + 4 = 22 цыплёнка

Проверка : 18 + 22 = 40