Для прикрашання ялинки купили 3 гірлянди, по 100 лампочок у кожній, і ще 67 запасних лампочок.

Скільки всього лампочок купили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Дарина.
Ответ: 1)100*3=300
2)300+67=367
Отвечает Бутусова Ксения.

Відповідь:

367 лампочок

Покрокове пояснення:

Даний:

3 гірлянди по - 100 лампочок в кожній

Запасних лампочок - 67 шт.

Знайти:

Скільки всього лампочок - ? шт.

Рішення:

1) 3 · 100 = 300 (шт.) - Лампочок в 3 гірляндах

2) 300 + 67 = 367 (шт.) - Лампочок всього

Відповідь:

367 лампочок