Дві садиби, одна прямокутної форми, а інша — квадратної, мають однакову площу. Довжина першої 90 м,

а ширина 40 м. Скільки метрів пар- кану потрібно для огорожі другої садиби? A:260mB:130mC:240m​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиев Андрей.

Ответ:

с:240m

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутної ділянки=90*40=3600 м²

Площа прямокутної ділянки=площі квадратної ділянки (по умові)

Площа квадрата = його сторона в квадраті

3600=a²

a=60 метрів

Периметр квадрата = 4*а= 4*60=240м

Отвечает Смирнова Соня.

240 ну короче под буквой С