Відомо що пара (3;у) є розв'язком рівняння 3х + 4у=12. знайдіть значення у​


Ответы на вопрос

Отвечает Листопадова Елизавета.

Ответ:

у=0,75

Пошаговое объяснение:

3х + 4у=12,   (3;у)  =>  х=3

3*3+4у=12

9+4у=12

4у=12-9

4у=3

у=3/4

у=0,75