Спрстіть вираз 8,9+а+(-5,8)+(-3,19)+5,8 і знайдіть його значення, якщо а=-2 3/7


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Ильдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8,9+а+(-5,8)+(-3,19)+5,8=8.9+а-5.8-3.19+5.8=5.71+а

5.71+а=5.71+(-2 3\7)=5 71\100-2 3\7=5 497\700-2 300\700=3 197\700