Спрстіть вираз 7*(0,2+3)-6*(0,1х+2) і обчисліть його значення,якщо х=-5 Поможіть срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Альмухамедова Дильназ.

Спочатку розкриємо дужки:

7*(0,2+3)-6*(0,1х+2) = 73,2 - 6(0,1*(-5)+2)Далі проведемо обчислення в дужках:

0,1*(-5) = -0,5

0,1*(-5)+2 = 1,5Підставимо отримані значення і продовжимо обчислення:

73,2 - 61,5 = 22,4 - 9 = 13,4Отже, значення виразу 7*(0,2+3)-6*(0,1х+2) дорівнює 13,4 при х = -5.