з двох міст відстань між якими 240км одночасно назустріч один одному віїхали два поїздаю Зустрілись

через 2,4 години Швидкість одного з поїздів білша швидкості другого на 10км/год яка швидкість кожного з поїдів

Ответы на вопрос

Отвечает Юшко Денис.

Ответ:

скорости поездов 45 и 55 км/ ч

Пошаговое объяснение:

пусть х скорость первого поезда, х+10 скорость второго поезда

240÷2,4=100 скорость сближения поездов

х+х+10=100

х=45

х+10=55