Обчисліть площу тенісного корту, довжина й ширина якого дорівнюють 23,75м і 10,92м. Округліть

відповідь до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козак Евгений.

Ответ: ≈ 259 м2

Пошаговое объяснение:

Площа тенісного корту дорівнює:

S = а * b = 23,75 * 10,92 = 259,35 м2 ≈ 259 м2

Отвечает Бруг Алексей.
Ответ:23,75*10,92=259(м)