2(y-7)=4(3y+5)-14 помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванникова Настя.

Ответ:

2у-14=12у+20-14

2у-14=12у+6

10у=20

у=2

Отвечает Михайлова Люба.
2(y-7)=4(3y+5)-14 (Розкрити дужки)

2y-14 12y+20-14 (Прибрати рівні доданки)

2y=12y+20 (Перенести змінну до лівої частини рівності)

2y-12y=20 (Навести таких членів)

- 10y = 20 (Розділіть обидві сторони)

Відповідь : y=-2

Можно будь ласка найкращу відповідь )