купили 3 кг цукероки 4 кг печива. за цукерки заплатили 270 грн а за печиво 128.На сколько грн

дорожчий 1 кг цукерок, ниж 1 кг печива?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поликарпов Вадим.

Ответ:

34 грн - 1кг печенья

54 грн - 1 кг конфет

Пошаговое объяснение:

х- 1 кг печенья

х+20 - 1 кг конфет

3(х+20) + 4х=298

3х+60+4х=298

7х=298-60

7х=238

х=238:7

х=34

34 грн - 1кг печенья

34+20=54 грн - 1 кг конфет