Будьласка розв'яжіть від селища яблуневого до високого та на зворотний шлях автобус витрачає 1

годину 20 хвилин скільки рейсів зробить автобус за зміну якщо вона триває 6 годин 40 хвилин

Ответы на вопрос

Отвечает Широбокова Полина.

Ответ:один рейс 1 год 20 хв, це 80 хв. Весь час 6 год та 40 хв, це 400 хв. 400:80=5.

Отвечает Хомин Вова.

Пошаговое объяснение:

1 час = 60 минут

1 час 20 мин = 1ч + 20/60ч = 1ч + 1/3ч =

1. 1/3ч

6час 40 мин = 6ч +40/60ч = 6ч + 2/3ч = 6. 2/3ч

6. 2/3 : 1. 1/3 = 20/3 : 4/3 = 20/3 * 3/4 =

5/1 * 1/1 = 5/1 = 5 (рейсов) - сделает автобус за смену

Ответ: 5 рейсов