В Україні загальна протяжність залізничних, річкових і автомобільних шляхів становить 198 000 км.

Довжина залізниць становить 1/9 загальної протяжності, а довжина річкових судноплавних шляхів — 1/44 решти. Скільки кілометрів припадає на автомобільні шляхи?

Ответы на вопрос

Отвечает Юшков Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

198 000/9 = 22 000 км - жд

198 000/44 = 4 500 км - водный

198 000 - 22 000 - 4500 = 198 000 - 26 500 = 171 500 км

Отвечает Бабьян Анастасия.

Відповідь:

78408000км

Покрокове пояснення: