Щоб допомохти карабасу барабасу, який захворів, Думермар вирішив поставити йому п'явки. Для пкршої

процкдури він використав 63 п'явки що становить 21% від кількості всіх п'явок, необхідних длч лікування. Скільки ивсого потрібно п'явок для лікування помогите пожайлуста очень срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Алёна.

Пошаговое объяснение:

Скільки всього п'явок було потрібно Дуремару, щоб вилікувати Карабаса Барабаса? 1) 24 · 3 = 72 (п'явки) — використано для другої процедури Карабасу Барабасу; 2) 24 + 72 = 96 (п'явок) — було потрібно, щоб вилікувати Карабаса Барабаса. Відповідь: 96 п'явок