Сашко хотів додати на калькуляторі два числа. Набираючи друге число, він випадково натиснув в

кінці зайвий нуль. Тому замість 2331 він отримав 7641. Які числа хотів додати Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Olgerd Olgerd.

Ответ:

x+10y=7641

x + y=2331-система рівнянь

x=7641-10y

7641-9y=2331—>9y=5310—>y=590—>x=741

Відповідь: 741 и 590

Пошаговое объяснение: