Скільки сторінок у книжці,якщо 40% книжки становлять 18 сторінок?​


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупов Илья.

Ответ:

напевно 45

Пошаговое объяснение:

1) 18÷40=0,45(стр.)-1% книжки

2) 0,45×100=45(стр.)-100% всієї книжки