Периметр прямокутника дорівнює 16,4 см. Знайдіть площу цього прямокутника, якщо відомо, що одна з

цого сторін на 3,4 см менша від другої.

Ответы на вопрос

Отвечает Портной Богдан.

Ответ:

55.68

Пошаговое объяснение:

1. 16,4/2= 8,2(см)

2. 8,2 + 3,4=11,6(см)

3. 8,2 - 3.4 = 4.8(см)

4. 11,6 * 4.8 = 55,68(см)