Розв’яжіть рівняння -10,35x=-2,3


Ответы на вопрос

Отвечает Лещенко Миша.

Ответ:

x=2/9

Пошаговое объяснение:

-10,35x=-2,3

x=-2,3:(-10,35)

x=2,3:10,35

x=23/10:1035/100

x=23/10*100/1035

x=10/45=2/9

x=2/9