6. Заттың бағасы 760 тг: 1) егер заттың бағасы 15%-ке қымбаттаса, оның қымбаттатылған бағасы неше

теңге?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабдюшев Али.

Ответ:

874 теңге

Пошаговое объяснение:

  1. 760*15%= 760*0,15=114
  2. 760+114=874 (теңге)