Дайте відповідь будласка чи є числові послідовності 2 4 6 8 10арафматичної прогресії ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:

Так

Пошаговое объяснение:

Так, це арифметична прогресія, у якої d = a2 - a1 = 4 - 2 = 2.

2 + 2 = 4 ; 4 + 2 = 6 ; 6 + 2 = 8 ; 8 + 2 = 10.