Два велосипедисти рухаються у протилежних напрямках зі швидкостями 10 км/год, 12км/год на скільки

кілометрів вони віддаляться один від одного за 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ:

на 66 км

Пошаговое объяснение:

1) 10+12 = 22 (км/ч)- скорость удаления

2) 22*3 = 66 (км)