Скласти рiвняння і розв'язати задачу. У магазині продали картоплю за два дні, причому за перший

день продали у 4 рази більше картоплi, нiж за другий. Скільки картоплі продали за кожен день, якщо за лругий день продали на 114 кг менше, ніж за перший? скажіть пж дуже треба дам 100 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Аванесян Юлиана.

Ответ:

на фотографии..............


Отвечает Хуснетдинова Энже.

Ответ:

152кг и 38 кг

Пошаговое объяснение:

Продали в 1 день = 4х кг картофеля

Продали во 2 день = х кг картофеля

4х - х = 114

3х = 114

х = 114 : 3

х = 38

Продали в 1 день = (4х) = 4 * 38 = 152 кг картофеля

Продали во 2 день = (х) = 38 кг картофеля