№ 7. Одна сторона трикутника 75,6 см, друга на 8,5 см бiльша від першої, а третя на 3,4 см менша за

суму першої першої та другої сторони. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афзалова Зиля.

1) 75,6+8,5=84,1 (см) - друга сторона

2) (75,6+84,1)-3,4=156,3 (см) - третя сторона

3) 75,6+84,1+156,3=316 (см) - Р

Отвечает Яруллина Эвелина.

Ответ:

316см

Пошаговое объяснение:

1)75,6+8,5=84,1(см) друга сторона

2)75,6+84,1=159,7(см) сума першої і другої

3)159,7-3,4=156,3(см) третя сторона

4) 75,6+84,1+156,3=316(см) периметр