Периметр чотирикутника дорівнює 38 см, одна з його сторін - 11 см, друга - 7 см, а решта дві

сторони рівні. Знайдіть невідомі сторони чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Киловатый Григорий.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

Візьмемо інші сторони за 2x, і складемо приклад 2x + 11 + 7 = 38. Для зручності додамо 11 на 7 = 18 =

2x + 18 = 38, Віднімаємо від 38 18 щоб знайти доданок.

38 - 18 = 20

2x = 20

Щоб знайти x потрібно 20 розділити на 2 дорівнює 10

Відповідь 10. Остпльние боку всього 10 см.

ПЕРЕВІРКА: 10 + 10 + 11 + 7 = 38!