на відрізку CD поставлено точку M, так що відрізок CM на 11см більший за відрізок DM. Знайти

довжину відрізка CMта DM якщо CD=35

Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

Ответ:

CM = 23 см; DM = 12 см

Пошаговое объяснение:

Пусть отрезок DM = х см, тогда отрезок CM = х+11 см

По условию, CD = 35 см

CM + DM = CD

х+11+х = 35

2х = 35-11

2х = 24   х = 24/2   х = 12 см отрезок  DM

12+11 = 23 см отрезок CM