З даної точки до площини проведено дві похилі, одна з яких на 26 см більша за другу. проекція цих

похилих дорівнює 12 і 40 см.Знайти похилі...​​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковский Серёжа.

Пошаговое объяснение:

ab - x

ac - x+26

ad - высота = 12.

по пифагору.

ad = x^2-12^2=x^2-144

во втором случае.

(x+26)^2 - 40^2

52x=780

x=15

15+26 = 41