Андрiй може прочитати за 3 год 150 сторінок книги. Михайло - 90 сторінок за 2 год, а Андрiй - за 4

год 120 сторінок. За який час хлопці прочитають разрм 750 сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Лунгу Илья.

Ответ:

6 годин

Пошаговое объяснение:

150÷3=50 ст. прочитає Андрій за 1 годину

90÷2=45 ст. прочитає Михайло за 1 годину

130÷4=30 ст. прочитає Андрій за 1 годину

50+45+30=125 ст. прочитають разом за 1 годину

750÷125=6 год.