ПОМОГІТЬ СРОЧНО 4(х - 6) = х - 9 У відповідь запишіть число, що є розв'язком рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Астафьев Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Ответ:
4(х-6)=х-9

4x-24=x-9

4x-x=-9+24

3x=15

x=5

Ответ: 5

Отвечает Індзінський Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 x - 24 = x - 9

3 x = 15

x = 5