9. З двох морських портів, відстань між якими дорівнює 255 км, одночасно вирушили назустріч один

одному два катери, які зустрілися через 3 год після початку руху. Швидкість руху одного з катерів становила 50 км/год. З якою швидкістю рухався другий катер? Розв'язання

Ответы на вопрос

Отвечает Особова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 * 3= 150 км шлях , який подолав один катер за 3 год

255 - 150 = 105 км шлях, який подолав другий катер

105 : 3 = 35 км/год швидкість  другого катер

Отвечает Лесных Матвей.

Ответ:

другий катер рухався зі швидкістю 35 км/год

Пошаговое объяснение:

50×3=150 шлях який подолав перший катер

255-150=105 шлях який здолав 2 катер

105\3=35км/год швидкість 2 катера

відповідь другий катер рухався зі швидкістю 35 км/год.