За перший місяць побудували 65% дороги, за другий – 80% остачі, а за третій – решту – 56 км.

Скільки кілометрів дороги було побудовано?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Александра.

Пошаговое объяснение:

Вся дорога = х км дороги

1 месяц = 0,65х км дороги

2 месяц = 0,8 * (х - 0,65х) = 0,8 * 0,35х = 0,28х км дороги

3 месяц = 56 км

0,65х + 0,28х + 56 = х

0,93х + 56 = х

0,93х - х = -56

-0,07х = -56

х = -56 : (-0,07)

х = 800

Вся дорога = (х) = 800 км