Знайдіть середнє арифметичне чисел: 53,6; 58,2; 54; 43,03; 49,7.


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.
53,6+58,2+54+43,03+49,7÷5=258,53÷5=51,706
Ответ:51,706