З двох міст, відстань між якими 960 км, одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі й

зустрілися через 8 год. Швидкість першого автомобіля була 50 км/год. Знайди швидкість другого автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Сердобенцева Лада.

Відповідь:70 км /год швидкість другого авто

Покрокове пояснення:1) 50•8=400(км) проїхав перший за 8 год

2) 960-400=560(км) різниця шляху

3) 560:8=70 (км/год) швидкість другого авто