У класі 36 учнів, 25% з яких хлопці. Скільки дівчат у класі? Помогите дам 20 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинова Карима.

Покрокове пояснення:

"Помогите дам 20 балов". Не зрозуміло , що ви написали. А умова зрозуміла .

"У класі 36 учнів, 25% з яких хлопці. Скільки дівчат у класі?".

1) 100-25=75(%) дівчат у відсотках.

2) 36×0,75=27(д.)

Відповідь : у класі 27 дівчат.