Як спростити та обчислити вираз якщо а=0,1 -5(а+4)-(-20-4а)


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Ответ:

0,1

Пошаговое объяснение:

-5(а+4)-(-20-4а) = -5а-20+20+4а = -а

Якщо а=0,1 -а=-0,1